O nas

O nas

Witamy,

Świadczymy usługi z trzech obszarów: business consulting, marketingu, a także szkoleń i eventów.

Dążymy do sukcesu a sukces to dla nas realizacja zawodowa połączona z profesjonalizmem i zadowoleniem klientów. W pracy łączymy doświadczenie i pasje, nie wyobrażamy sobie pracy innej niż dla ludzi i z ludźmi.

Nasi Klienci to zarówno małe jak i duże prężnie rozwijające się firmy. Nasza oferta dostosowywana jest do potrzeb oraz możliwości naszych Klientów, z którymi chcemy nawiązywać i utrzymywać długofalowe relacje.

Nasze pasje - różne, ale wszyscy uwielbiamy wyzwania. Kiedy trzeba pracujemy w skupieniu nad strategią firmy. Kiedy trzeba wyjechać i zintegrować zespół, to świetnie się bawimy lecąc balonem, bądź skacząc np. z samolotu prosto na zbocze stoku. Co więcej? Jesteśmy kreatywni - opornych na szkolenia potrafimy umieścić na statku i popłynąć w rejs, w czasie którego szkolimy mając gwarancję dobrej zabawy oraz tego, że wyruszymy razem w kolejną wyprawę :)

Nasza nazwa - dla Euklidesa (grecki matematyk, ur. ok. 365 r. p.n.e.) punkt jest "miejscem" bez wymiarów, dla nas ERpoint jest firmą bez ograniczeń jeśli chodzi o pomysły i realizacje.

Pozdrawiamy i czekamy na nowe wyzwania!

erpoint logotyp

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9.00 - 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

footer map