Realizacje

Partnerzy / Firma w mediach


Gazeta Prawna -
Zwolnienie kontrolowane kosztuje 3 tys. zł - zobacz >>>

Kariera.pl - O co rekruter nie może zapytać? - zobacz >>>

Marketing & More - Napiętnowani bogactwem

Puls Biznesu - Zatrudniają nie tylko do okienka

Rzeczpospolita - Żądania mimo kryzysu- zobacz >>>

Rzeczpospolita - Wysłałeś CV? Wyszukiwarka zdradzi Twoje tajemnice - zobacz >>>

 


 

TVN CNBC - Oceny Okresowe Pracowników - zobacz >>>

TVN CNBC - Wynagrodzenia managerów - zobacz >>>

TVN CNBC - Biznesman na wakacjach - zobacz >>>

KarieraObecnie do nowo tworzonego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:


Business Development Manager

Miejsce pracy: WarszawaZakres obowiązków i odpowiedzialności:

 • inicjowanie kontaktów z klientami w relacjach B2B (menedżerowie działów marketingu i PR, Brand Managerowie marek B2C),
 • prowadzenie spotkań i prezentacji,
 • analiza potrzeb klientów,
 • przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji,
 • budowanie długofalowych relacji posprzedażnych nastawionych na utrzymanie klientów,
 • bieżące monitorowanie potrzeb klientów i proponowanie nowych, dedykowanych rozwiązań.


 • Wymagania:

 • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej B2B,
 • systematyczność i silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów,
 • pozytywna pewność siebie i zdecydowanie w działaniu,
 • bardzo dobre umiejętności prezentacyjne,
 • udokumentowane sukcesy sprzedażowe,
 • profesjonalizm w działaniu i umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami,
 • podejście analityczne i umiejętność wychodzenia naprzeciw zdiagnozowanym potrzebom klienta,
 • wykształcenie wyższe,
 • dobra znajomość języka angielskiego.


 • Oferujemy:

 • możliwość pracy w szybko rozwijającej się firmie,
 • pracę w młodym, kreatywnym zespole,
 • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od wyników.


 • CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

  Home

  Szanowni Państwo,

  Świadczymy kompleksowe usługi HR, szkolimy oraz realizujemy projekty z zakresu doradztwa biznesowego. Oferujemy szeroko rozumiane usługi marketingowe, a także usługi związane z social media i business consultingiem.

  Nasza kompleksowa i profesjonalna obsługa, skuteczność i jakość działań zyskały uznanie zarówno klientów korporacyjnych międzynarodowych jak i małych polskich.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do współpracy już teraz!

  O nas

  Witamy,

  Świadczymy usługi z trzech obszarów: business consulting, marketingu, a także szkoleń i eventów.

  Dążymy do sukcesu a sukces to dla nas realizacja zawodowa połączona z profesjonalizmem i zadowoleniem klientów. W pracy łączymy doświadczenie i pasje, nie wyobrażamy sobie pracy innej niż dla ludzi i z ludźmi.

  Nasi Klienci to zarówno małe jak i duże prężnie rozwijające się firmy. Nasza oferta dostosowywana jest do potrzeb oraz możliwości naszych Klientów, z którymi chcemy nawiązywać i utrzymywać długofalowe relacje.

  Nasze pasje - różne, ale wszyscy uwielbiamy wyzwania. Kiedy trzeba pracujemy w skupieniu nad strategią firmy. Kiedy trzeba wyjechać i zintegrować zespół, to świetnie się bawimy lecąc balonem, bądź skacząc np. z samolotu prosto na zbocze stoku. Co więcej? Jesteśmy kreatywni - opornych na szkolenia potrafimy umieścić na statku i popłynąć w rejs, w czasie którego szkolimy mając gwarancję dobrej zabawy oraz tego, że wyruszymy razem w kolejną wyprawę :)

  Nasza nazwa - dla Euklidesa (grecki matematyk, ur. ok. 365 r. p.n.e.) punkt jest "miejscem" bez wymiarów, dla nas ERpoint jest firmą bez ograniczeń jeśli chodzi o pomysły i realizacje.

  Pozdrawiamy i czekamy na nowe wyzwania!

  erpoint logotyp

  Partnerzy

  maruszynska ingaInga Maruszyńska – Członek Zarządu, Współzałożyciel ERpoint. Trener z zakresu zarządzania, umiejętności miękkich oraz wykładowca akademicki. Zajmuje się szeroko rozumianą obsługą marketingową firm z różnych sektorów gospodarski, a także kompleksowym organizowaniem wyjazdów integracyjnych i konferencji. Pilot wycieczek krajowych oraz zagranicznych.

  W ERpoint odpowiedzialna za zarządzanie działem marketingu, szkoleń i eventów. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

  Obecnie pisze doktorat  na temat bezpieczeństwa imprez masowych. Pasje - żeglarstwo morskie - zarówno na morzu jaki i w biznesie dąży z determinacją do celu.

   


   

  skocz mariuszMariusz Skocz – Prezes Zarządu, Współzałożyciel ERpoint. Ekspert od spraw zarządzania, HR, Business Development. Zewnętrzny doradca w firmach uczestniczący w procesach restrukturyzacji i optymalizacji zarządzania, w tym optymalizacji zatrudnienia.

  Jego obszary specjalizacji to także budowanie i wdrażanie strategii biznesowej. Doświadczenie zdobywał we współpracy z firmami z różnych branż. Projektant specjalistycznego oprogramowania HRM. Liczne wypowiedzi w mediach.

  W ERpoint odpowiedzialny za dział Business Consulting. Absolwent Politechniki Warszawskiej i studiów MBA. Pasje – zamiłowanie do gór przekłada na pracę codzienną zdobywając coraz to wyższe i bardziej strome szczyty.

  Więcej artykułów…

  1. Kontakt

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9.00 - 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

  footer map